Міфи про бухгалтерію
Професія бухгалтера, така розповсюджена і популярна, не могла не обрости міфами. Давайте розбиратись, що вірно, а що – ні
1. Бухгалтерія – робота для жінок:
Розділення професій за статтю – явище, що проявляється все менше. Традиційно так склалось, що в бухгалтерію приходить більше дівчат, але майже в кожній групі у нас навчається хоча б один чоловік. І їх успіхам сприяють такі якості: вони більш активні в своїх рішеннях, швидше готові взяти на себе відповідальність. Тож бухгалтерія давно вже перестала бути суто жіночою справою.
2. Робота в бухгалтерії рутинна та нудна:
Постійні зміни в законодавстві заставляють фахівців безперервно вдосконалювати власний досвід, навчатись та опановувати нові інструменти (програми). Окрім обробки документації та складання звітів, сучасний бухгалтер розробляє стратегії для оптимізації оподаткування, бере участь в нарадах з інвесторами, акціонерами, кредиторами.
3. Математика – основне знання для бухгалтера:
Діями над числами давно і успішно займаються обчислювальні машини: калькулятори, програма MS Excel та інші. А от уважність, щоб ці числа були правильно внесені – це вже обов’язок бухгалтера. І ще володіння знаннями аналітики, законодавства та вміння прорахувати ситуацію наперед, роблять співробітника найціннішим кадром для підприємства.
4. У бухгалтера немає кар’єрного росту:
Є. Для початку, бухгалтер з часом може стати головним бухгалтером. Це вже зовсім інший рівень відповідальності й одна з ключових осіб підприємства. При набутті необхідного досвіду та аналітичних навичок, на великому підприємстві можна отримати посаду фінансового директора з відповідними перевагами, статусом та доходом.
5. У бухгалтера завжди низький дохід:
Тут не будемо заперечувати, зарплати бухгалтерів-початківців не дуже високі. Але це стосується будь-якої галузі: доки роботодавець не побачить цінність кадра, з підвищеннями не окладу поспішають. Проте в такій сфері як бухгалтерія, можна швидко набути хорошого досвіду та претендувати на більш високу зарплатню в поточній або новій компанії, адже на ринку праці потреба у фахівцях бухгалтерського обліку завжди є.
Питання та відповіді
Кожен слухач може вибрати для занять будь-яку з 3-х наших філій (біля метро) по Києву.
Очно (у навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer чи інших програм); корпоративно (для підприємств) чи дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть відбуватися як у групах, і індивідуально.
Очно - кожен слухач (у групі або індивідуально) отримує сертифікат за умови проходження мінімум 90% обсягу заявленої програми;
Онлайн - для отримання сертифіката після закінчення навчання необхідно успішно виконати підсумкове завдання.
Кожен бажаючий може відвідати пробне заняття групи, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.
Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р. та зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.