Курси складської логістики (Авторський курс Володимира Гвоздя)

Курсы складской логистики

Курси складської логістики:

Курси складської логістики в Навчальному центрі «Данко» – це можливість розширити свій кругозір в області логістики, дізнатися про нові тенденції в розвитку управління складом і технічні нововведення, які використовуються в проектуванні складських комплексів. Слухачі отримають уявлення про основні технологічні процеси функціонування складу, електронні системи обліку та управління товарами. Окреме місце в курсі «Складська логістика» приділено роботі з персоналом складу, його правильному підборі, розстановці і навчанню. Особливо хотілося б відзначити фокус в нашому курсі на управлінні запасами, грамотному їх поповнення в потрібний час і в достатній кількості. Також розглядаються питання бюджетування складського комплексу і ціноутворення на надані оператором послуги.

В процесі курсу навчання у слухачів сформується розуміння суті 3-4PL операторів в логістиці, їх сервіси і методики вибору оптимального партнера для ведення бізнесу. Всі теми і питання курсу розглядаються в розрізі конкретних прикладів і практичних ситуацій.

Курси складської логістики розраховані на фахівців і менеджерів середньої ланки в галузі логістики, зовнішньоекономічної діяльності, закупівель та управління товарними і/або сировинними запасами торгово-виробничого підприємства.

Як проходять очні курси складських логістів в Києві:

Заняття в нашій школі логістів проходять в одній з 6 філій, які знаходяться в місцях з хорошою транспортною розв’язкою на правому та лівому берегах Києва, в безпосередній близкості від метро. Навчальні класи оснащені сучасним комп’ютерним обладнанням з встановленим оновленим програмним забезпеченням. Методичні посібники складаються викладачами у відповідності до матеріалу та підтримуються актуальними згідно діючого законодавства.

Щоб зробити навчання більш ефективним, ми формуємо невеликі групи (в середньому 5 слухачів). Заняття побудовані таким чином, що в них відразу об’єднуються теоретичний матеріал з пратичними завданнями, які максимально наближені до реального робочого процесу. Слухачі, які бажають отримати максимум уваги від тренера, можуть пройти навчання індивідуально.

Чому курси логістики краще проходити з викладачем? На заняттях теоретичний матеріал відразу підкріплюється практичними прикладами, які виконують усі студенти. Питання, які виникають в процесі навчання, обговорюються відразу і дозволяють уникнути помилок у майбутньому.

ОЧНЕ НАВЧАННЯ
Терміни
1 година = 60 хвилин
Вартість
Для юр.осіб і ФОП + 10%
У групі
Лише індивідуально
У групі
Лише індивідуально
Індивідуально
≈12 годин
Індивідуально
500 грн/год

Як проходять курси складської логістики онлайн:

Курси складського логіста (комірника) онлайн проходять в таких програмах як Zoom, Skype, Teamviewer або Teams в залежності від обраної форми навчання (в групі або індивідуально). 

Слухачі приєднуються за посиланням, працюють разом з викладачем, спілкуючись в чаті або за допомогою мікрофону. На відміну від вебінарів, де заняття проходять переважно у формі монологу викладача, наші інтерактивні курси максимально схожі зі звичайними очними, так як ми формуємо невеликі міні-групи для продуктивного та цікавого діалогу з кожним слухачем. Звертаємо вашу увагу, що кожному слухачеві онлайн курсів надаються відео-уроки.

По завершенню навчання при умові успішного проходження контрольного тестування, випускники нагороджуються сертифікатом, який можна отримати в будь-якій з наших філій або за допомогою послуг Нової Пошти.

ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ (В ПРЯМОМУ ЕФІРІ)
Терміни
1 година = 60 хвилин
Вартість
Для юр.осіб і ФОП + 10%
У групі
Лише індивідуально
У групі
Лише індивідуально
Індивідуально
≈12 годин
Індивідуально
400 грн/год

КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ

Корпоративне навчання - це сильний мотивуючий фактор, що підвищує залученість співробітників і загальну ефективність роботи колективу. Ми пропонуємо компаніям послуги проведення курсів підвищення кваліфікації за всіма існуючими напрямками. Заняття можуть проводитися на нашій території, дистанційно або на території замовника за домовленістю. Індивідуальний підхід при створенні програм під нагальні завдання і вимоги, де підбирається необхідну кількість годин і розглянутих тем. Надішліть нам задачу і ми розрахуємо персональне пропозицію під ваші цілі.

Викладачі  даного курсу

 • Гвоздь Володимир Олександрович

  Професіонал, орієнтований на досягнення результату з багаторічним досвідом роботи в галузі логістики, міжнародних закупівель та управління ланцюгами поставок в фармацевтичних та IT / hi-tech компаніях. Підтверджений результат у сприянні збільшенню продажів, постановці і поліпшенню процесів, скорочення витрат компанії, пошуку нових рішень для більш ефективного ведення бізнесу

Групи
Програма курсу:
 • Логістика. Види логістики. Основні тренди в розвитку;
 • Складська логістика як окремий вид індустрії;
 • Взаємодія складської логістики з іншими учасниками ланцюжка поставок;
 • Види і типи складів;
 • Склади тимчасового зберігання (СТЗ), митні склади (МЛС); Переваги і недоліки;
 • 3PL провайдери. Сервіси, що надаються логістичними операторами;
 • Ключові гравці ринку складських послуг: світового і національного;
 • Організація складської логістики. Ефективне використання площ складу;
 • Критерії ефективності роботи складу. Коефіцієнт оборотності складу;
 • Персонал складу. Навчання і сертифікація;
 • Стандартні операційні процедури (СОП) в роботі складу;
 • Використання АВС аналізу в складській логістиці;
 • Основні принципи комплектації на складі (FIFI / FEFO);
 • Розміщення товарів на складі. Функціональні зони складу;
 • Приймання вантажів по імпорту. Алгоритм дій. Оформлення претензій Постачальникам;
 • Інвентаризація на складі, її види та методика проведення;
 • Нові технологічні рішення в сучасній складській логістиці;
 • Концепція безпеки складського комплексу, ключові напрямки;
 • Техніка безпеки при роботі в умовах сучасного складу;
 • Електронні системи обліку та здійснення операцій з товарами;
 • Бюджетування діяльності складського комплексу;
 • Сучасні підходи до формування вартості складських послуг;
 • Управління запасами в складській логістиці. Точка замовлення;
 • Критерії вибору 3PL провайдера. Що таке чек лист складу?
Наші нагороди та відгуки

Швидкий запис

Введіть ваші дані для подачі заявки. Ми з вами зв'яжемося і обговоримо деталі навчання.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ НАШИХ ВИПУСКНИКІВ

Наш навчальний центр співпрацює з багатьма компаніями з метою запропонувати кращим випускникам гідну роботу. Вся наша методика навчання побудована на актуальних практичних моментах, які будуть зустрічатися щодня в робочому процесі. Тому Вам буде легко інтегруватися на новій для себе посаді. Для цього достатньо максимально відповідально підійти до процесу навчання і в кінці будете винагороджені інтересом з боку роботодавця.
➤ Де проходить навчання?

Кожен слухач може обрати для занять будь-яку з 6-ти наших філій (біля метро) по Києву

➤ Які форми навчання пропонуємо?

Очно (в навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer або інших програм); корпоративно (для підприємств) або дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть проходити як в групах, так і індивідуально

➤ Що слухач отримує після навчання?

Кожен випускник за умови відвідування занять автоматично отримує Сертифікат про закінчення.

➤ Чи є пробне заняття?

Кожен бажаючий може відвідати безкоштовне пробне заняття в групі, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.

➤ Як довго ми працюємо?

Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р і зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.

➤ Хто викладачі?

Всі наші викладачі є практикуючими професіоналами в своїх сферах, що дає можливість передавати не тільки знання, а й безцінний досвід.