Курси бухгалтерського обліку підприємців (ФОП)

Курсы бухгалтеров ФОП

Курси бухгалтерського обліку підприємців (ФОП):

Згідно законодавства України фізичні особи-підприємці мають право не вести повноцінний бухгалтерський облік, але ніхто не відміняв оплату податків і подачу звітності, що є об’єктом вивчення на даних курсах для підприємців.

Програма курсів підприємців розрахована на 18 годин індивідуального навчання, що в середньому займає 2-3 тижні. Також можливе часткове навчання в залежності від обраних тем (наприклад, ведення обліку на певній групі спрощеної системи).

На курсах бухгалтерського обліку підприємця навчання проходить як в міні-групах, так і один на один з викладачем (індивідуально), що дає можливість максимально приділити увагу кожному питанню.

Всі наші викладачі – практикуючі фахівці і це, безумовно, допомагає дізнаватися всі нововведення з перших вуст.

Курси вивчення бухгалтерського обліку ФОП (фізичних осіб-підприємців) розраховані для:

 • тих, хто планує відкрити власну справу;
 • працюючих приватних підприємців, які бажають отримати більш повні знання з ведення бухгалтерського та податкового обліку.

Дане навчання охоплює безліч аспектів господарської діяльності фізичних осіб-підприємців – правові основи, ліцензування, реєстрація, звітність, а також трудові відносини. Вивчається облік як при спрощеній системі оподаткування, так і при загальній.

Як проходять очні курси бухгалтерського обліку ФОП в Києві:

Заняття в нашій школі бухгалтера проходять в одній з 4 філій, які знаходяться в місцях з хорошою транспортною розв’язкою на правому та лівому берегах Києва, в безпосередній близкості від метро. Навчальні класи оснащені сучасним комп’ютерним обладнанням з встановленим оновленим програмним забезпеченням. Методичні посібники складаються викладачами у відповідності до матеріалу та підтримуються актуальними згідно діючого законодавства.

Щоб зробити навчання більш ефективним, ми формуємо невеликі групи (в середньому 5 слухачів). Заняття побудовані таким чином, що в них відразу об’єднуються теоретичний матеріал з пратичними завданнями, які максимально наближені до реального робочого процесу. Слухачі, які бажають отримати максимум уваги від тренера, можуть пройти навчання індивідуально.

Чому курси бухгалтерського обліку підприємця краще проходити з викладачем? На заняттях теоретичний матеріал відразу підкріплюється практичними прикладами, які виконують усі студенти. Питання, які виникають в процесі навчання бухгалтерії, обговорюються відразу і дозволяють уникнути помилок у майбутньому.

ОЧНЕ НАВЧАННЯ
Терміни
1 година = 60 хвилин
Вартість
Для юр.осіб і ФОП + 10%
У групі
18 годин
У групі
Дивитись ціни
Індивідуально
≈15 годин
Індивідуально
400 грн/год

Як проходять курси бухгалтера ФОП онлайн:

Бухгалтерські курси онлайн проходять в таких програмах як Skype, Teamviewer або Teams в залежності від обраної форми навчання (в групі або індивідуально). 

Слухачі приєднуються за посиланням, працюють разом з викладачем, спілкуючись в чаті або за допомогою мікрофону. На відміну від вебінарів, де заняття проходять переважно у формі монологу викладача, наші інтерактивні курси максимально схожі зі звичайними очними, так як ми формуємо невеликі міні-групи для продуктивного та цікавого діалогу з кожним слухачем.

По завершенню навчання при умові успішного проходження контрольного тестування, випускники нагороджуються сертифікатом, який можна отримати в будь-якій з наших філій або за допомогою послуг Нової Пошти.

ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ (В ПРЯМОМУ ЕФІРІ)
Терміни
1 година = 60 хвилин
Вартість
Для юр.осіб і ФОП + 10%
У групі
14 годин
У групі
Дивитись ціни
Індивідуально
≈12 годин
Індивідуально
300 грн/год

КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ

Корпоративне навчання - це сильний мотивуючий фактор, що підвищує залученість співробітників і загальну ефективність роботи колективу. Ми пропонуємо компаніям послуги проведення курсів підвищення кваліфікації за всіма існуючими напрямками. Заняття можуть проводитися на нашій території, дистанційно або на території замовника за домовленістю. Індивідуальний підхід при створенні програм під нагальні завдання і вимоги, де підбирається необхідну кількість годин і розглянутих тем. Надішліть нам задачу і ми розрахуємо персональне пропозицію під ваші цілі.

Викладачі  даного курсу

 • Шабаан Оксана Вікторівна

  Шабаан Оксана Вікторівна – досвідчений викладач-практик курсів бухгалтерського обліку та 1С різних конфігурацій (1С 8 и 1С 7.7). Більше 15 років досвіду у сфері бухгалтерського та податкового обліку підприємства на посаді головного бухгалтера.

 • Багрій Інна Олегівна

  Інна Олегівна – професіонал з великим досвідом роботи головним бухгалтером в різноманітних компаніях. Наразі викладає курс бухобліку для початківців, для ФОП та керівників, роботу з програмою 1С та іншими. Спокій та рівновага – її характерні риси, що успішно відображуються в викладацькій діяльності. Слухачі цінують уважність до кожного та детальне опрацювання курсу.

 • Ярко Юлія Іванівна

  Багатий досвід Юлії Іванівни отриманий у великих компаніях на посадах головного бухгалтера та фінансового директора. Тому на курсі бухобліку слухачі отримують максимум корисної практичної інформації. При цьому заняття проходять енергійно, підкріплюються багатьма прикладами із власного досвіду.

Групи
Група Плановий старт групи Графік Термін навчання Філія Знижка Ціна за курс

№1

Іде набір

09:00 - 12:00

Сб, Нд

18 годин

м. Святошин

Дивитися на карті

10%

2800

2520 грн.

№2

Іде набір

10:00 - 13:00

Пн, Ср, Пт

18 годин

м. Лівобережна

Дивитися на карті
-

2800 грн.

№3

Іде набір

14:00 - 16:00

Вт, Чт

15 годин

м. Лівобережна

Дивитися на карті
-

1900 грн.

№4

Іде набір

12:00 - 15:00

Сб, Нд

18 годин

м. Лівобережна

Дивитися на карті
-

2800 грн.

№5

Іде набір

10:00 - 13:00

Вт, Чт

18 годин

м. Контрактова площа

Дивитися на карті
-

2800 грн.

№6

Іде набір

09:00 - 12:00

Сб, Нд

18 годин

м. Контрактова площа

Дивитися на карті
-

2800 грн.

№7

07.07.2022

10:00 - 12:00

Вт, Чт

14 годин

+ Запис занять

Онлайн-курс

Дивитися на карті
-

1900 грн.

№8

10.07.2022

09:00 - 11:00

Сб, Нд

14 годин

+ Запис занять

Онлайн-курс

Дивитися на карті
-

1900 грн.

№9

12.07.2022

19:00 - 21:00

Вт, Чт

14 годин

+ Запис занять

Онлайн-курс

Дивитися на карті
-

1900 грн.

*Можлива часткова оплата, якщо вартість курсу більше 4000 грн. При цьому перша оплата здійснюється після першого пробного заняття, друга - перед другою половиною курсу.
Програма курсу:

1. Як стати приватним підприємцем в Україні:

 • Види підприємницької діяльності згідно державного класифікатору видів економічної діяльності (КВЕД);
 • Державна реєстрація підприємцем в Єдиному державному реєстрі;
 • Взяття на облік в органах державної податкових служби;
 • Взяття на облік в органах Пенсійного фонду України;
 • Отримання печатки;
 • Відкриття банківського рахунку;
 • Системи оподаткування приватного підприємця : єдиний податок та загальна система оподаткування;

2. Облік, звітність та оподаткування приватних підприємців, які працюють по єдиному податку. Ставки єдиного податку та порядок його сплати:

 • Єдиний податок – 1 група. Порядок заповнення даних обліку доходів. Заповнення Декларації по єдиному податку – фізичної особи-підприємця. Заповнення Звіту по ЄСВ;
 • Єдиний податок – 2 група. Порядок заповнення даних обліку доходів. Заповнення Декларації по єдиному податку – фізичної особи-підприємця. Заповнення Звіту по ЄСВ;
 • Єдиний податок – 3 група : 3% та ПДВ або 5%. Реєстрація платникаом ПДВ. Ставки ПДВ. Податкова база ПДВ. Правила ведення обліку ПДВ. Виникнення податкових зобов’язань та податкового кредиту;
 • Порядок заповнення даних обліку доходів. Заповнення Декларації по єдиному податку – фізичної особи – підприємця. Заповнення Звіту по ЄСВ. Заповнення Реєстру виданих і отриманих податкових накладних;
 • Заповнення Декларації по ПДВ. Робота з документами : рахунки-фактури, накладні, акти виконаних робіт, податкові накладні, прибуткові касові ордери, платіжні доручення, банківська виписка;

3. Трудові відносини приватних підприємців з найманими працівниками:

 • Порядок складання трудового договору між фізичною особою (підприємцем) та найманим працівником. Прийом та звільнення найманого працівника. Цивільно-правові договори;
 • Нарахування заробітної плати, відпускних, лікарняних найманим працівникам. Розрахунок податків : єдиний соціальний внесок, податок з доходів фізичних осіб. Пільги по податку з доходів фізичних осіб. Складання відомостей нарахування та виплати заробітної плати працівникам. Перерахування податків : ЄСВ, ПДФО;
 • Складання звітності : Звіт «Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків – фізичних осіб, і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску”;

4. Порядок придбання ліцензії. Термін дії ліцензії;

5. Облік, звітність та оподаткування приватних підприємців, які працюють на загальній системі оподаткування. Реєстрація платником ПДВ:

 • Реєстрація платником ПДВ. Ставки ПДВ. Податкова база ПДВ. Правила ведення обліку ПДВ. Виникнення податкових зобов’язань та податкового кредиту;
 • Визначення доходів та витрат приватних підприємців, які працюють на загальній системі оподаткування;
 • Порядок документального підтвердження доходів та витрат;
 • Робота з документами : рахунки-фактури, акти виконаних робіт, податкові накладні, прибуткові касові ордери, платіжні доручення, банківська виписка;
 • Заповнення книги доходів та витрат;
 • Розрахунок податку – ПДФО до сплати в бюджет. Розрахунок ЄСВ до сплати в бюджет;
 • Складання Податкової декларації про майновий стан та доходи. Звіт про ЄСВ. Реєстр виданих та отриманих податкових накладних. Декларація по ПДВ;
 • Розрахунок авансових платежів по ПДФО на підставі звітного року;

6. Закон України про використання РРО. Основні законодавчі моменти використання РРО для ФОП (єдиний податок та загальна система оподаткування). Новинка – ПРРО.

7. Порядок ведення обліку товарних запасів;

8. Робота в програмі 1С 8.3;

9. Заповнення документів. Ведення книги доходів. Ведення книги доходів та витрат. Подача звітності за звітний період в податкові органи.

Наші нагороди та відгуки

Швидкий запис

Введіть ваші дані для подачі заявки. Ми з вами зв'яжемося і обговоримо деталі навчання.

Цьому курсу Навчилися

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ НАШИХ ВИПУСКНИКІВ

Наш навчальний центр співпрацює з багатьма компаніями з метою запропонувати кращим випускникам гідну роботу. Вся наша методика навчання побудована на актуальних практичних моментах, які будуть зустрічатися щодня в робочому процесі. Тому Вам буде легко інтегруватися на новій для себе посаді. Для цього достатньо максимально відповідально підійти до процесу навчання і в кінці будете винагороджені інтересом з боку роботодавця.
➤ Де проходить навчання?

Кожен слухач може обрати для занять будь-яку з 6-ти наших філій (біля метро) по Києву

➤ Які форми навчання пропонуємо?

Очно (в навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer або інших програм); корпоративно (для підприємств) або дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть проходити як в групах, так і індивідуально

➤ Що слухач отримує після навчання?

Кожен випускник за умови відвідування занять автоматично отримує Сертифікат про закінчення.

➤ Чи є пробне заняття?

Кожен бажаючий може відвідати безкоштовне пробне заняття в групі, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.

➤ Як довго ми працюємо?

Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р і зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.

➤ Хто викладачі?

Всі наші викладачі є практикуючими професіоналами в своїх сферах, що дає можливість передавати не тільки знання, а й безцінний досвід.