Оберіть мову

Причини підвищити свій
рівень кваліфікації саме у нас!

Наш досвід більше 15 років навчання і підвищення кваліфікації
У нас більше 10 000 вдячних випускників
Кожен наш викладач практикуючий фахівець
Кожен абітурієнт отримає свідоцтво про закінчення курсів
У нас самі лояльні ціни
в місті Києві
У нас діє гнучка система знижок та акційних пропозицій
При новому проходженні курсів ви гарантовано отримаєте знижку -10%
Кожне перше заняття безкоштовно. Ви самі зможете оцінити якість!

Корисне

Ландшафтний дизайн і сучасне будівельне законодавство

Ландшафтний дизайн у більшості садівників, особливо початківців, часто асоціюється з підбором та висадкою дерев, чагарників і трав’янистих рослин. Однак, перш ніж перейти до розпланування ділянки під озеленення, варто розібратися у законодавчо-нормативних актах, що регулюють будь-які роботи на ділянці.

Що таке High Value Cargo в авіаперевезеннях?

Цінний вантаж вимагає спеціальної обробки, тому можуть застосовуватись певні обмеження. Дорогоцінні вантажі вимагають особливої уваги для забезпечення безпечного та надійного транспортування. Вони обробляються відповідно до конкретних заходів безпеки від прийняття до постачання відповідно до місцевих правил та умов як у пункті відправлення, так і в пункті призначення.

Зміни законодавства щодо посилання захисту прав працівників

З 27 травня 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників» № 2253-ІХ, прийнятий Верховною Радою України 12 травня 2022 року (опубліковано в газеті «Голос України» № 111 (7861).

Менеджер ланцюга поставок чи менеджер з логістики Менеджер ланцюжка постачання чи менеджер з логістики?

Часто чуєш питання про те: чи є різниця в суті роботи та функціоналі Менеджера з логістики (Logistics Manager/LM) та Керівника ланцюжком поставок (Supply Chain Manager/SCM). Можливо це лише іноземні слова, що ідентифікують одні й самі процеси чи регіональні переваги у назві однієї й тієї посади ? Спробуємо розібратися із цими питаннями у нашій статті.

Оновлений порядок подання електронних відомостей про трудову діяльність до Пенсійного фонду України

Постановою Пенсійного фонду України (ПФУ) від 01.06.2022 р. № 8-3 внесені зміни до Порядку подання відомостей про трудову діяльність працівника, фізичної особи – підприємця, фізичної особи, яка забезпечує себе роботою самостійно, в електронній формі, затверджені постановою ПФУ від 12.03.2021 р. № 11-1 та встановив порядок та черговість подання відомостей для створення електронних трудових книжок. Нові правила починають діяти з 15 липня 2022 року.

Дистанційний курс по бухгалтерському обліку Дистанційний курс по бухгалтерському обліку разом з BAS Бухгалтерія 8.3 та M.E.DOC

Відтепер, курси бухгалтерського обліку можна пройти самостійно по відеоуроках. Не потрібно чекати старту групи та підлаштовуватись під розклад. Можна починати займатись у будь-який зручний момент, за необхідності передивлятись відео або повертатись до попередньої теми.

“Last Mile Delivery” або “Доставка останньої милі”

Останнім часом ми все частіше стикаємося з термінами, які завжди бувають зрозумілі чи значення яких очевидно. До таких виразів відноситься термін "Last Mile Delivery" або "Доставка останньої милі". Давайте розберемося, що це?

кінцевий бенефіціарний власник Актуальне питання: кінцевий бенефіціарний власник

З 11 липня 2021 року почалась процедура подання юридичними особами даних щодо кінцевих бенефіціарів. Про особливості їх визначення, форми документів та встановлені терміни розповідає викладач курсів бухгалтерського обліку Степанова Олена Євгеніївна.

Деякі факти про логістику в США

Штрих-коди спочатку використовувалися для маркування вагонів залізницями. Завдяки їхньому успіху вони були розширені для використання в супермаркетах у 1974 році і з тих пір використовуються у роздрібній торгівлі, логістиці та багатьох інших галузях.

Електронні трудові книжки Електронні трудові книжки

10 червня 2021 року в Україні запроваджено електроні трудові книжки. Ми попросили викладача курсу “Кадрова справа + 1С ЗУП” Василя Васильовича Лучко розповісти у відео про нові норми, щодо обліку трудової діяльності в електронній формі.

Наші партнери

Питання та відповіді

Де відбувається очне навчання?

Кожен слухач може вибрати для занять будь-яку з 3-х наших філій (біля метро) по Києву.

Які форми навчання пропонуємо?

Очно (у навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer чи інших програм); корпоративно (для підприємств) чи дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть відбуватися як у групах, і індивідуально.

Що слухач отримує після навчання?

Очно - кожен слухач (у групі або індивідуально) отримує сертифікат за умови проходження мінімум 90% обсягу заявленої програми;

Онлайн - для отримання сертифіката після закінчення навчання необхідно успішно виконати підсумкове завдання.

Чи є пробне заняття?

Кожен бажаючий може відвідати пробне заняття групи, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.

Як довго ми працюємо?

Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р. та зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.

Автопідбір курсу Автопідбір курсу
Розробка сайтів WEBKITCHEN