Оберіть мову

Причини підвищити свій
рівень кваліфікації саме у нас!

Наш досвід більше 15 років навчання і підвищення кваліфікації
У нас більше 10 000 вдячних випускників
Кожен наш викладач практикуючий фахівець
Кожен абітурієнт отримає свідоцтво про закінчення курсів
У нас самі лояльні ціни
в місті Києві
У нас діє гнучка система знижок та акційних пропозицій
При новому проходженні курсів ви гарантовано отримаєте знижку -10%
Кожне перше заняття безкоштовно. Ви самі зможете оцінити якість!

Корисне

Хто такий офіс-менеджер

Офіс-менеджер - це фахівець, який відповідає за безперебійну роботу офісу. Він забезпечує ефективність і продуктивність роботи співробітників, а також створює комфортні умови для їхньої праці.

Цікаві факти про SQL

SQL - це мову структурованих запитів, яка використовується для доступу, обробки та управління даними в реляційних базах даних. Вона є однією з найпопулярніших мов програмування у світі і широко використовується в різних галузях, таких як бізнес, фінанси, освіта та наука. У цій статті ми розглянемо кілька цікавих фактів про SQL, які, можливо, вам не були відомі.

Фінансовий аналіз як інструмент управління підприємством

Фінансовий аналіз є важливим інструментом для оцінки фінансового стану та результатів діяльності підприємства, виявлення його сильних і слабких сторін, резервів підвищення ефективності та конкурентоспроможності.

Можливості та переваги Microsoft Power BI

Microsoft Power BI - це потужний інструмент для аналізу даних, візуалізації інформації та співпраці в команді. За допомогою Power BI ви можете підключатися до різних джерел даних, створювати інтерактивні звіти та дашборди, використовувати вбудовані можливості штучного інтелекту, інтегруватися з Excel та іншими програмами Microsoft, та отримувати доступ до своїх даних з будь-якого пристрою.

Логістика 2024. Яка вона?

Логістика є важливою сферою діяльності, яка забезпечує ефективність та конкурентоспроможність бізнесу. У 2021 році логістика зазнала значних змін та викликів, пов’язаних з пандемією COVID-19, контейнерною кризою, геополітичними напругами та іншими факторами. У 2024 році очікується, що логістика продовжить адаптуватися до нових умов та використовувати нові можливості для розвитку. Вона буде продовжувати еволюціювати та впроваджувати новітні технології та рішення, щоб забезпечити стійкість, ефективність та інноваційність ланцюга постачання. У цій статті ми розглянемо деякі актуальні теми та тренди в логістиці, які будуть формувати майбутнє галузі.

Цікаві факти про соціальні мережі

Соціальні мережі стали невід'ємною частиною нашого життя. Ми користуємося ними, щоб спілкуватися з друзями та рідними, дізнаватися новини, знаходити інформацію та цікавитися подіями в світі.

Ландшафтний дизайн і сучасне будівельне законодавство

Ландшафтний дизайн у більшості садівників, особливо початківців, часто асоціюється з підбором та висадкою дерев, чагарників і трав’янистих рослин. Однак, перш ніж перейти до розпланування ділянки під озеленення, варто розібратися у законодавчо-нормативних актах, що регулюють будь-які роботи на ділянці.

Що таке High Value Cargo в авіаперевезеннях?

Цінний вантаж вимагає спеціальної обробки, тому можуть застосовуватись певні обмеження. Дорогоцінні вантажі вимагають особливої уваги для забезпечення безпечного та надійного транспортування. Вони обробляються відповідно до конкретних заходів безпеки від прийняття до постачання відповідно до місцевих правил та умов як у пункті відправлення, так і в пункті призначення.

Зміни законодавства щодо посилання захисту прав працівників

З 27 травня 2022 року набув чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників» № 2253-ІХ, прийнятий Верховною Радою України 12 травня 2022 року (опубліковано в газеті «Голос України» № 111 (7861).

Менеджер ланцюга поставок чи менеджер з логістики Менеджер ланцюжка постачання чи менеджер з логістики?

Часто чуєш питання про те: чи є різниця в суті роботи та функціоналі Менеджера з логістики (Logistics Manager/LM) та Керівника ланцюжком поставок (Supply Chain Manager/SCM). Можливо це лише іноземні слова, що ідентифікують одні й самі процеси чи регіональні переваги у назві однієї й тієї посади ? Спробуємо розібратися із цими питаннями у нашій статті.

Наші партнери

Питання та відповіді

Де відбувається очне навчання?

Кожен слухач може вибрати для занять будь-яку з 3-х наших філій (біля метро) по Києву.

Які форми навчання пропонуємо?

Очно (у навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer чи інших програм); корпоративно (для підприємств) чи дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть відбуватися як у групах, і індивідуально.

Що слухач отримує після навчання?

Очно - кожен слухач (у групі або індивідуально) отримує сертифікат за умови проходження мінімум 90% обсягу заявленої програми;

Онлайн - для отримання сертифіката після закінчення навчання необхідно успішно виконати підсумкове завдання.

Чи є пробне заняття?

Кожен бажаючий може відвідати пробне заняття групи, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.

Як довго ми працюємо?

Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р. та зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.

Автопідбір курсу Автопідбір курсу