КУРСИ ФІНАНСОВОГО АНАЛІЗУ

Метою фінансового аналізу підприємства є оцінка його майнового та фінансового стану з урахуванням динаміки зміни, які сформувались в результаті господарської діяльності підприємства, визначення факторів, які вплинули на ці зміни та прогнозування майбутнього фінансового стану підприємства. Результати проведеного аналізу використовуються для підготовки рекомендацій для подальшої діяльності підприємтва, його реструктуризації та ін.

Для кого розраховані курси фінансового аналізу?

Курси фінансового аналізу розрахунковані як для тих, хто тільки починає кар’єру фінансиста, так і для досвідчених бухгалтерів, економістів, менеджерів, які хочуть проаналізувати фінансовий стан підприємства, а також фактори його вливу.

Програма курсів “Фінансовий аналіз” розрахована на 15 астрономічних годин, що в середньому займає 2-3 тижні. Так як слухачі курсів фінансового аналітика – це працюючі люди, більшість груп займається у вечірній час, а також у вихідні дні.

Максимальна кількість чоловік в групах на курсах фінансового аналізу не перевищує 9 слухачів, що дає можливість викладачеві приділити увагу кожному слухачеві, надати відповідь на його питання.

Всі наші викладачі – практикуючі фінансові аналітики, фінансові менеджери, що дає можливість дізнаватись по тонкощі даної професії та всі новини з перших вуст.

Як проходять очні курси фінансових аналітиків в Києві:

Заняття в нашому навчальному центрі проходять в одній з 4 філій, які знаходяться в місцях з хорошою транспортною розв’язкою на правому та лівому берегах Києва, в безпосередній близкості від метро. Навчальні класи оснащені сучасним комп’ютерним обладнанням з встановленим оновленим програмним забезпеченням. Методичні посібники складаються викладачами у відповідності до матеріалу та підтримуються актуальними згідно діючого законодавства.

Щоб зробити навчання більш ефективним, ми формуємо невеликі групи (в середньому 5 слухачів). Заняття побудовані таким чином, що в них відразу об’єднуються теоретичний матеріал з пратичними завданнями, які максимально наближені до реального робочого процесу. Слухачі, які бажають отримати максимум уваги від тренера, можуть пройти навчання індивідуально.

Чому курси фінансового аналізу краще проходити з викладачем? На заняттях теоретичний матеріал відразу підкріплюється практичними прикладами, які виконують усі студенти. Питання, які виникають в процесі навчання бухгалтерії, обговорюються відразу і дозволяють уникнути помилок у майбутньому.

ОЧНЕ НАВЧАННЯ
Терміни
1 година = 60 хвилин
Вартість
Для юр.осіб і ФОП + 10%
У групі
18 годин
У групі
Дивитись групи та ціни
Індивідуально
≈16 годин
Індивідуально
500 грн/год

Як проходять курси фінансового аналізу онлайн:

Курси фінансового аналітика онлайн проходять в таких програмах як Zoom, Skype, Teamviewer або Teams в залежності від обраної форми навчання (в групі або індивідуально). 

Слухачі приєднуються за посиланням, працюють разом з викладачем, спілкуючись в чаті або за допомогою мікрофону. На відміну від вебінарів, де заняття проходять переважно у формі монологу викладача, наші інтерактивні курси максимально схожі зі звичайними очними, так як ми формуємо невеликі міні-групи для продуктивного та цікавого діалогу з кожним слухачем.

По завершенню навчання при умові успішного проходження контрольного тестування, випускники нагороджуються сертифікатом, який можна отримати в будь-якій з наших філій або за допомогою послуг Нової Пошти.

ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ (В ПРЯМОМУ ЕФІРІ)
Терміни
1 година = 60 хвилин
Вартість
Для юр.осіб і ФОП + 10%
У групі
18 годин
У групі
Дивитись групи та ціни
Індивідуально
≈16 годин
Індивідуально
400 грн/год

КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ

Корпоративне навчання - це сильний мотивуючий фактор, що підвищує залученість співробітників і загальну ефективність роботи колективу. Ми пропонуємо компаніям послуги проведення курсів підвищення кваліфікації за всіма існуючими напрямками. Заняття можуть проводитися на нашій території, дистанційно або на території замовника за домовленістю. Індивідуальний підхід при створенні програм під нагальні завдання і вимоги, де підбирається необхідну кількість годин і розглянутих тем. Надішліть нам задачу і ми розрахуємо персональне пропозицію під ваші цілі.

Викладачі  даного курсу

 • Чистякова Людмила

  Експерт по роботі з фінансами компанії з 12-річним досвідом. Працювала у виробничих та торгових компаніях, великому та середньому бізнесах. Має великий досвід застосування управлінського обліку у різних компаніях.
  Викладач навчить Вас як підвищити ефектність роботи за допомогою методів фінансового аналізу, допоможе зрозуміти процес бюджетування та самостійно запровадити його у своїй компанії.
  У ході занять Ви отримаєте практичні знання, які допоможуть Вам збільшити доходи та оптимізувати витрати компанії, та принесуть максимальний результат у довгостроковій перспективі, а головне – надихне Вас на результат та допоможе реалізувати свій кар’єрний потенціал.

 • Половко Володимир

  Володимир – експерт з питань фінансового аналізу, інвестицій, ціноутворення, розрахунках прогнозів та бізнес-кейсів. Викладає курси управлінського обліку, фінансового аналітика, фінансового директора. Слухачі його курсу відмічають, що при викладанні матеріалу теорія підкріплюється багатьма цікавими прикладами, взятими з власного практичного досвіду.

Групи
Група Плановий старт групи Графік Термін навчання Філія Знижка Ціна за курс

№1

Іде набір

18:30 - 21:00

Вт, Чт

18 годин

м. Контрактова площа

Дивитися на карті
-

2950 грн.

№2

04.07.2022

19:00 - 21:00

Пн, Ср

18 годин

+ Запись занять

Онлайн-курс

Дивитися на карті
-

2700 грн.

№3

09.07.2022

09:00 - 13:00

Сб

18 годин

м. Лівобережна

Дивитися на карті
-

2950 грн.

№4

12.07.2022

18:30 - 20:30

Вт, Чт

18 годин

м. Лівобережна

Дивитися на карті
-

2950 грн.

№5

16.07.2022

12:00 - 16:00

Сб

18 годин

м. Контрактова площа

Дивитися на карті
-

2950 грн.

№6

17.07.2022

12:00 - 15:00

Сб

18 годин

+ Запис занять

Онлайн-курс

Дивитися на карті
-

2700 грн.

*Можлива часткова оплата, якщо вартість курсу більше 4000 грн. При цьому перша оплата здійснюється після першого пробного заняття, друга - перед другою половиною курсу.
Програма курсу:

1. Нормативно-облікові основи фінансового аналізу:

 • Фінансовий аналіз: завдання, види, методи, джерела інформації;
 • Підходи до формування фінансової звітності за П (С) БО і МСФЗ;
 • Вплив політики щодо обліку на відображення фінансово-господарського стану у фінансовій звітності;

2. Фінансова звітність підприємства:

 • Склад і взаємозв’язок основних фінансових звітів;
 • Методика формування основних форм фінансової звітності;
 • Трансформація фінансової звітності для проведення фінансового аналізу;
 • Технологія складання Звіту про рух грошей (Cash Flow) непрямим методом;
 • Горизонтальний та вертикальний аналіз фінансової звітності;
 • Проблеми визначення достовірності фінансової звітності та її спотворення;

3. Аналіз фінансового стану підприємства на основі розрахунку груп фінансових коефіцієнтів:

 • Коефіцієнти ліквідності;
 • Коефіцієнти оборотності;
 • Коефіцієнти управління заборгованістю і структури капіталу;
 • Коефіцієнти рентабельності продажів і капіталу;
 • Коефіцієнти ринкової вартості;
 • Аналіз ймовірності банкрутства;

4. Основи маржинального аналізу (CVP-аналіз: витрати-обсяг-прибуток):

 • Аналіз взаємозв’язку витрат, обсягу діяльності та прибутку (CVP-аналіз);
 • Аналіз чутливості прибутку до зміни затрат, ціни, обсягу продажів (коефіцієнт маржі, запас міцності, операційний важіль, комбінований вплив факторів);
 • Аналіз прибутку;
 • ABC-аналіз;
 • SWOT-аналіз.
Наші нагороди та відгуки
Тести

Start-тест:

You must specify a text.
You must specify a text.

Швидкий запис

Введіть ваші дані для подачі заявки. Ми з вами зв'яжемося і обговоримо деталі навчання.

Цьому курсу Навчилися

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ НАШИХ ВИПУСКНИКІВ

Наш навчальний центр співпрацює з багатьма компаніями з метою запропонувати кращим випускникам гідну роботу. Вся наша методика навчання побудована на актуальних практичних моментах, які будуть зустрічатися щодня в робочому процесі. Тому Вам буде легко інтегруватися на новій для себе посаді. Для цього достатньо максимально відповідально підійти до процесу навчання і в кінці будете винагороджені інтересом з боку роботодавця.
➤ Де проходить навчання?

Кожен слухач може обрати для занять будь-яку з 6-ти наших філій (біля метро) по Києву

➤ Які форми навчання пропонуємо?

Очно (в навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer або інших програм); корпоративно (для підприємств) або дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть проходити як в групах, так і індивідуально

➤ Що слухач отримує після навчання?

Кожен випускник за умови відвідування занять автоматично отримує Сертифікат про закінчення.

➤ Чи є пробне заняття?

Кожен бажаючий може відвідати безкоштовне пробне заняття в групі, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.

➤ Як довго ми працюємо?

Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р і зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.

➤ Хто викладачі?

Всі наші викладачі є практикуючими професіоналами в своїх сферах, що дає можливість передавати не тільки знання, а й безцінний досвід.