Оберіть мову

Курси фінансового аналізу і обліку в Microsoft Excel

Курсы финансового анализа в Excel

Курс для тих, хто хоче грамотно провести аналіз фінансового стану компанії та на підставі візуалізації даних сформувати керівнику рекомендації для прийняття ефективних управлінських рішень.

Що вивчають курси фінансового аналізу та обліку в Microsoft Excel

Завдання курсу - розглянути практичні кейси під час використання реальної фінансової звітності великих і середніх бізнесів, навчитися створювати реєстри обліку операцій, готувати зведені звіти, зводити бюджети з різних файлів в один і формувати якісну візуалізацію результатів. Робити все це ми будемо технологічно, швидко та красиво у MS Excel.

Як проходить навчання

У нашому навчальному центрі курси можна проходити очно або онлайн (у прямому ефірі). Заняття можуть відбуватися як у групах, так і індивідуально (один на один з викладачем).

Після закінчення навчання та виконання необхідних завдань випускники отримують сертифікат про проходження курсів.

Який результат курсів Excel для фінансистів

В результаті навчання ми розберемо не лише фінансові питання, але й навчимося застосовувати можливості MS Excel на прикладах обліку, планування, аналізу звітності.

Якщо Ви базово знаєте фінанси компаній, але не до кінця розуміється на технологіях побудови аналізу в Excel, тоді курс для Вас. Він також буде корисним для будь-якої професії, але ідеальний для фінансистів і тих, хто хоче стати ними.

Яку форму навчання Ви б не обрали - офлайн курси Excel для фінансистів (економістів) в Києві або онлайн при відповідальному підході до процесу навчання Ви завжди можете розраховувати на отримання якісних знань та навичок у нашому навчальному центрі.

Курси будуть цікаві та корисні:

 1. 1. Головним бухгалтерам
 2. 2. Співробітникам фінансово-економічних та бухгалтерських служб
 3. 3. Фінансовим директорам та менеджерам вищої та середньої ланки
Очно
Тривалість:

Індивідуально ~ 12 годин

Вартість:

Індивідуально (корпоративно) › уточнюйте у менеджерів

 • Комфортні аудиторії
 • Локації біля метро
 • Сучасне комп'ютерне обладнання
 • Актуальне програмне забезпечення
 • Сертифікат
Додаткова інформація:

Для підприємств та підприємців ціна +10%

Онлайн
Тривалість:

Індивідуально ~ 12 годин

Вартість:

Індивідуально (корпоративно) › уточнюйте у менеджерів

 • Навчання в будь-якій точці світу
 • Заняття в прямому ефірі з викладачем
 • Сертифікат
Додаткова інформація:

Для підприємств та підприємців ціна +10%

Відео-уроки
Тривалість:

На даний момент не проводяться

Вартість:

На даний момент не проводяться

 • Навчання в будь-якій точці світу
 • Вільний графік
 • Підтримка викладача
 • Методичні матеріали
 • Сертифікат
Додаткова інформація:

Для підприємств та підприємців ціна +10%

Очні курси фінансового аналізу та обліку в Excel

Заняття на курсах фінансового аналізу та обліку в Excel проходять в одній з 3 філій, які знаходяться в безпосередній близькості від метро. Навчальні класи оснащені сучасним комп'ютерним обладнанням із встановленим оновленим програмним забезпеченням. До того ж кожен слухач у групах отримує авторські методичні посібники відповідно до матеріалу, що вивчається.

Щоб зробити навчання на курсах Excel для фінансистів більш ефективним ми формуємо невеликі групи (в середньому 5-7 слухачів). Заняття побудовані таким чином, що в них одразу поєднуються теоретичний матеріал із практичними завданнями на наскрізному прикладі віртуального підприємства, які максимально наближені до реального робочого процесу.

Після проходження щонайменше 90% обсягу заявленої програми слухачеві видається сертифікат (за необхідності відправляється Новою Поштою).

Курси фінансового аналізу та обліку в Excel онлайн

Курси фінансів в Excel онлайн проводяться в таких програмах, як Skype, Zoom, Teams, Google Meet, TeamViewer залежно від специфіки навчання.

Слухачі працюють разом з викладачем, спілкуються у чаті або за допомогою мікрофона, виконують різноманітні завдання. На відміну від вебінарів, де заняття проходять переважно у формі монологу викладача, наші інтерактивні курси максимально схожі зі звичайними очними, оскільки ми формуємо невеликі групи для продуктивного та цікавого діалогу з кожним слухачем.

Наші онлайн курси фінансового аналізу та обліку в Excel не вимагають якихось специфічних навичок під час роботи з програмним забезпеченням. Все максимально доступне та легко. Однак для ефективного процесу дистанційного навчання в нашому навчальному центрі, звичайно, необхідно мати базові навички роботи з ПК.

Слухачам онлайн курсів безкоштовно видається сертифікат в електронному вигляді (за бажанням слухача за додаткову плату виготовляється друкований варіант).

Програма курсу

 1. 1.

  Фінансовий та управлінський облік. Формати звітності, розходження принципів побудови. Основні цілі та етапи формування управлінської звітності;

 2. 2.

  Застосування функцій Excel для оптимізації роботи фінансиста (ВПР, ПОИСКПОЗ, ИНДЕКС). Формування таблиць з випадаючим списком для проектування структури витрат та доходів підприємства;

 3. 3.

  Візуалізація даних у Excel. Стандартні діаграми (динамічні, структурні). Нестандартні діаграми (лінійчасті діаграми порівнянь, каскадні діаграми, проектна діаграма Ганта). Спарклайни (мініграфіки);

 4. 4.

  Звіт про прибутки і збитки. Формування структури та самостійна побудова звіту у форматі Excel, враховуючи специфіку роботи Вашої компанії

 5. 5.

  Баланс. Структура звіту, основні засади побудови. Взаємозв'язок балансу та звіту про прибутки та збитки. Аналіз змін, візуалізація результатів аналізу із застосуванням функції «умовне форматування»;

 6. 6.

  Звіт про рух коштів непрямим способом. Автоматичне формування структури звіту у форматі Excel. Інтерпретація звіту з метою оптимізації грошових потоків;

 7. 7.

  Розробка системи аналізу. Горизонтальний та вертикальний методи аналізу. Застосування даних методів аналізу Excel для всіх форм звітності;

 8. 8.

  Формування основних показників ефективної роботи компанії (KPI показників). Вивчення інструменту систематизації - зведеної таблиці. Принципи та особливості її створення, моделювання, форматування. Візуалізація панелі KPI показників за допомогою зведених таблиць та графіків у Excel;

 9. 9.

  Аналіз діяльності підприємства за допомогою фінансових показників. Коефіцієнти ліквідності, оборотності, фінансової стійкості та прибутковості – методика розрахунку, нормативи, інтерпретація фактичних результатів аналізу;

 10. 10.

  Побудова дашборда (інтерактивної панелі візуалізації даних) в Excel із аналізом результатів роботи компанії. Методологія надання рекомендацій керівнику з підвищення ефективності бізнесу. Впровадження додаткових нефінансових КРІ, необхідних для збалансованої роботи підприємства.

Наші нагороди

Питання та відповіді

Де відбувається очне навчання?

Кожен слухач може вибрати для занять будь-яку з 3-х наших філій (біля метро) по Києву.

Які форми навчання пропонуємо?

Очно (у навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer чи інших програм); корпоративно (для підприємств) чи дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть відбуватися як у групах, і індивідуально.

Що слухач отримує після навчання?

Очно - кожен слухач (у групі або індивідуально) отримує сертифікат за умови проходження мінімум 90% обсягу заявленої програми;

Онлайн - для отримання сертифіката після закінчення навчання необхідно успішно виконати підсумкове завдання.

Чи є пробне заняття?

Кожен бажаючий може відвідати пробне заняття групи, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.

Як довго ми працюємо?

Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р. та зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.

Автопідбір курсу Автопідбір курсу