Оберіть мову

Відповіді на питання

Де відбувається очне навчання?

Кожен слухач може вибрати для занять будь-яку з 3-х наших філій (біля метро) по Києву.

Які форми навчання пропонуємо?

Очно (у навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer чи інших програм); корпоративно (для підприємств) чи дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть відбуватися як у групах, і індивідуально.

Що слухач отримує після навчання?

Очно - кожен слухач (у групі або індивідуально) отримує сертифікат за умови проходження мінімум 90% обсягу заявленої програми;

Онлайн - для отримання сертифіката після закінчення навчання необхідно успішно виконати підсумкове завдання.

Чи є пробне заняття?

Кожен бажаючий може відвідати пробне заняття групи, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.

Як довго ми працюємо?

Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р. та зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.

Хто наші викладачі?

Усі наші викладачі є практикуючими професіоналами у своїх сферах, що дає можливість передавати не лише знання, а й безцінний досвід.

Які переваги надає наш сертифікат?

Незважаючи на те, що основною метою відвідування курсів є набуття практичних навичок, наш сертифікат є величезним бонусом під час працевлаштування, т.к. роботодавці цінують наших випускників за їхню підготовку.

Як відбувається оплата?

Онлайн:

- При груповому навчання передоплата не потрібна. Розрахунок здійснюється за реквізитами після першого пробного заняття

- При індивідуальному навчанні розрахунок здійснюється передоплатою не пізніше ніж за 1 день до запланованого заняття у сумі одного уроку. Навчальний центр залишає за собою право скасувати бронювання у разі невчасної оплати.

Очно:

- При груповому навчанні слухач вносить завдаток у розмірі 500 грн не пізніше ніж за 1 день до запланованого першого уроку. Завдаток повертається за умови, якщо слухач прийшов на перше заняття, але з будь яких причин вирішив не продовжувати. У випадку продовження сума завдатку включається до загальної вартості.

- При індивідуальному навчанні розрахунок здійснюється передоплатою не пізніше ніж за 1 день до запланованого заняття у сумі одного уроку. Навчальний центр залишає за собою право скасувати бронювання у разі невчасної оплати.

Чи потрібно мати специфічні знання ПК для онлайн навчання?

Для онлайн навчання в групах, індивідуально чи дистанційно, необхідно володіти базовими навичками володіння ПК на рівні домашнього користувача. Будь-яких специфічних навичок не потрібно.

Чи можна проходити онлайн навчання на телефоні, планшеті?

Ми не рекомендуємо використовувати телефон або планшет як інструмент для участі в курсах. По-перше, це незручно (невеликий екран, слабкий функціонал), по-друге, неможливість встановити спеціалізовані програми, а по-третє, ви просто фізично не зможете відразу повторювати за викладачем.

Звичайно, як виняток, коли немає під рукою комп'ютера або ноутбука, то телефон (планшет) стане порятунком, але це не повинно бути системою.

Чи є пробне заняття під час індивідуального навчання?

На відміну від групового навчання, пробного заняття індивідуально немає.

Які методичні матеріали видаються слухачам?

Найчастіше наші курси є авторськими, тобто. кожний викладач під свою методику готує авторські методичні матеріали.

Під час онлайн навчання всі методичні матеріали надаються в електронному вигляді. Слухачам очних курсів у групах видаються навчальні матеріали у друкованій формі.

Звертаємо вашу увагу, що при індивідуальному навчанні методичні матеріали видаються не в повному вигляді одномоментно, а дозовано в електронному вигляді в міру проходження програми курсу.

Чи потрібна передоплата за індивідуального навчання?

Для підтвердження індивідуального уроку слухачу необхідно заздалегідь (за 1 день до запланованого часу навчання) внести оплату за найближче заняття.

Яка мінімальна тривалість індивідуального заняття?

Мінімальна тривалість індивідуального онлайн заняття становить 1 годину, очного – 2 години.

Яка тривалість заняття під час навчання у групі?

У середньому тривалість заняття у групах становить 2-3 години залежно від форми навчання та графіка.

У якому вигляді при онлайн навчанні ми надаємо сертифікат?

За замовчуванням сертифікат надається безкоштовно в електронному вигляді.

Також можна отримати друкований варіант сертифікату, але його виготовлення оплачується окремо у розмірі 150 грн.

Забрати документ про закінчення навчання можна як у наших філіях, так і за допомогою Нової пошти (доставку оплачує одержувач).

На який період надається доступ до відео-уроків при груповому навчанні?

Доступ до відео-уроків при груповому навчанні надається на 3 місяці від початку навчання

На який термін надається доступ до програмного забезпечення (1С, BAS, АВК 5, др.) на нашому віддаленому сервері для домашньої роботи при груповому навчанні?

Доступ до програмного забезпечення (1С, BAS, АВК 5, др.) на нашому віддаленому сервері для домашньої роботи при груповому навчанні надається на 3 месяці від початку навчання.

Автопідбір курсу Автопідбір курсу