Курси первинної документації в 1С Управління торгівлею (УТ) 8.3

Курси первинної документації у 1С Управління торгівлею 8.3 розраховані для слухачів, які хочуть вивчити основи ведення документообігу на підприємстві з використанням програми 1С 8 (менеджерів з продажу, офіс-менеджерів, економістів та ін. професій).

Курс поєднує в собі паралельне вивчення теорії документообігу (правила формування та заповнення основних типів первинних документів) та практику на 1С Управління торгівлею 8.3 (внесення та обробка первинних документів), що дає можливість більш ефективно освоїти новий матеріал.

Очні курси первинної документації в 1С УТ 8.3 (Київ):

Заняття в нашому навчальному центрі проходять в одній з 4 філій, які знаходяться в місцях з хорошою транспортною розв’язкою на правому та лівому берегах Києва, в безпосередній близкості від метро. Навчальні класи оснащені сучасним комп’ютерним обладнанням з встановленим оновленим програмним забезпеченням. Методичні посібники складаються викладачами у відповідності до матеріалу та підтримуються актуальними згідно діючого законодавства.

Щоб зробити навчання більш ефективним, ми формуємо невеликі групи (в середньому 5 слухачів). Заняття побудовані таким чином, що в них відразу об’єднуються теоретичний матеріал з пратичними завданнями, які максимально наближені до реального робочого процесу. Слухачі, які бажають отримати максимум уваги від тренера, можуть пройти навчання індивідуально.

Чому курси 1С краще проходити з викладачем? На заняттях теоретичний матеріал відразу підкріплюється практичними прикладами, які виконують усі студенти. Питання, які виникають в процесі навчання бухгалтерії, обговорюються відразу і дозволяють уникнути помилок у майбутньому.

ОЧНЕ НАВЧАННЯ
Терміни
1 година = 60 хвилин
Вартість
Для юр.осіб і ФОП + 10%
У групі
15 годин
У групі
Дивитись групи та ціни
Індивідуально
≈12 годин
Індивідуально
400 грн/год

Курси первинної документації в 1С УТ 8.3 онлайн:

Курси онлайн проходять в таких програмах як Zoom, Skype, Teamviewer або Teams в залежності від обраної форми навчання (в групі або індивідуально). 

Слухачі приєднуються за посиланням, працюють разом з викладачем, спілкуючись в чаті або за допомогою мікрофону. На відміну від вебінарів, де заняття проходять переважно у формі монологу викладача, наші інтерактивні курси максимально схожі зі звичайними очними, так як ми формуємо невеликі міні-групи для продуктивного та цікавого діалогу з кожним слухачем.

По завершенню навчання при умові успішного проходження контрольного тестування, випускники нагороджуються сертифікатом, який можна отримати в будь-якій з наших філій або за допомогою послуг Нової Пошти.

ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ (В ПРЯМОМУ ЕФІРІ)
Терміни
1 година = 60 хвилин
Вартість
Для юр.осіб і ФОП + 10%
У групі
12 годин
У групі
Дивитись групи та ціни
Індивідуально
≈12 годин
Індивідуально
300 грн/год

КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ

Корпоративне навчання - це сильний мотивуючий фактор, що підвищує залученість співробітників і загальну ефективність роботи колективу. Ми пропонуємо компаніям послуги проведення курсів підвищення кваліфікації за всіма існуючими напрямками. Заняття можуть проводитися на нашій території, дистанційно або на території замовника за домовленістю. Індивідуальний підхід при створенні програм під нагальні завдання і вимоги, де підбирається необхідну кількість годин і розглянутих тем. Надішліть нам задачу і ми розрахуємо персональне пропозицію під ваші цілі.

Викладачі  даного курсу

 • Шабаан Оксана Вікторівна

  Шабаан Оксана Вікторівна – досвідчений викладач-практик курсів бухгалтерського обліку та 1С різних конфігурацій (1С 8 и 1С 7.7). Більше 15 років досвіду у сфері бухгалтерського та податкового обліку підприємства на посаді головного бухгалтера.

 • Бастун Вадим Юрійович

  Бастун Вадим Юрійович – викладач курсу програмування “1С Підприємство 8.3”, а також навчає користувачів працювати з різними конфігураціями 1С. Має великий досвід роботи в компаніях різного рівня та більш як 10-річний викладацький стаж. Доброзичливий та спокійний характер допомагає йому знаходити спільну мову з усіма слухачами. Навчить програмувати в 1С кожного, хто має бажання. 

 • Ярко Юлія Іванівна

  Багатий досвід Юлії Іванівни отриманий у великих компаніях на посадах головного бухгалтера та фінансового директора. Тому на курсі бухобліку слухачі отримують максимум корисної практичної інформації. При цьому заняття проходять енергійно, підкріплюються багатьма прикладами із власного досвіду.

Групи
Група Плановий старт групи Графік Термін навчання Філія Знижка Ціна за курс

№1

03.07.2022

09:00 - 12:00

Сб, Нд

15 годин

м. Святошин

Дивитися на карті

10%

2300

2070 грн.

№2

06.07.2022

10:00 - 13:00

Пн, Ср, Пт

15 годин

м. Контрактова площа

Дивитися на карті

5%

2300

2185 грн.

№3

06.07.2022

10:00 - 13:00

Пн, Ср, Пт

12 годин + Запис занять

Онлайн-курс

Дивитися на карті
-

1600 грн.

№4

07.07.2022

10:00 - 13:00

Вт, Чт

15 годин

м. Лівобережна

Дивитися на карті
-

2300 грн.

№5

10.07.2022

13:00 - 16:00

Сб, Нд

15 годин

м. Контрактова площа

Дивитися на карті

5%

2300

2185 грн.

№6

10.07.2022

12:00 - 15:00

Сб, Нд

15 годин

м. Лівобережна

Дивитися на карті
-

2300 грн.

№7

14.07.2022

10:00 - 13:00

Вт, Чт

15 годин

м. Святошин

Дивитися на карті
-

2300 грн.

*Можлива часткова оплата, якщо вартість курсу більше 4000 грн. При цьому перша оплата здійснюється після першого пробного заняття, друга - перед другою половиною курсу.
Програма курсу:

1. Розрахунки з постачальниками та підрядниками:

 • Поняття “первинна документація”, види первинних документів, загальні вимоги до оформлення первинних документів;
 • Заповнення довідників в 1С 8 по контрагентам (внесення реквізитів підприємства, організацій постачальників або підрядників);
 • Заповнення довідників в 1С8 по номенклатурі (внесення найменувань : товарів, виробничих запасів, найменування робіт чи послуг);
 • Реєстрація вхідного рахунку-фактури, отриманого від постачальника. Виписка доручення на отримання товаро-матеріальних цінностей (ТМЦ);
 • Реєстрація вхідних накладних, отриманих від постачальників або підрядників;
 • Реєстрація акту виконаних робіт (виконаних послуг), отриманих від постачальників або підрядників;
 • Реєстрація податкових накладних, отримали від постачальників або підрядників;
 • Реєстрація документів на повернення товару постачальнику;
 • Складання актів-звірок по взаєморозрахунках з постачальниками та підрядниками;

2. Розрахунки з покупцями та замовниками:

 • Заповнення довідників в 1С 8 по контрагентах (внесення реквізитів підприємств та організацій покупців або замовників);
 • Заповнення довідників в 1С 8 по номенклатурі (внесення найменування : товарів, виробничих запасів, найменування робіт чи послуг). Встановлення знижок та націнок;
 • Виписка рахунку-фактури покупцю;
 • Виписка видаткової накладної при відвантаженні товарів, готової продукції покупцям чи замовникам;
 • Складання акту виконаних робіт (виконаних послуг) покупцям або замовникам;
 • Виписка податкових накладних для покупців та замовників;
 • Оформлення документів на повернення товарів від покупців;
 • Складання актів- звірок по взаєморозрахунках з покупцями та замовниками;

3. Складський облік:

 • Складання актів інвентаризації ТМЦ (товаро-матеріальних цінностей);
 • Інвентаризація на підприємстві ( коли проводиться, як оформляється). Складання акту інвентаризації товаро-матеріальних цінностей в 1С 8;
 • Переміщення ТМЦ по складах (складання накладної на переміщення ТМЦ);
 • Списання ТМЦ (складання акту списання ТМЦ);

4. Звіти – закупівель:

 • Аналіз закупівель;
 • Аналіз замовлень;
 • Взаєморозрахунки: побудова відомостей за розрахунками з контрагентами; заборгованість по контрагентах; кредиторська заборгованість – діаграма;
 • Звіти по клієнтам;

5. Звіти – запаси (склад):

 • Товари в резервах на складах;
 • Відомість про товари на складах;
 • Відомість по зворотній тарі;

6. Звіти – продажу:

 • Аналіз продажів (діаграма, за періодами). Продажі по оплаті за період;
 • Аналіз замовлень покупців;
 • Взаєморозрахунки: побудова відомостей за взаєморозрахунками з контрагентами; заборгованість з контрагентами; дебіторська заборгованість по інтервалах; дебіторська заборгованість – діаграма; дебіторська заборгованість за термінами боргу;
 • Звіт по клієнтам;

7. Звіти – запаси (склад):

 • Відомість про товари на складах;
 • Відомість про товари, віддані на реалізацію.
Наші нагороди та відгуки

Швидкий запис

Введіть ваші дані для подачі заявки. Ми з вами зв'яжемося і обговоримо деталі навчання.

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ НАШИХ ВИПУСКНИКІВ

Наш навчальний центр співпрацює з багатьма компаніями з метою запропонувати кращим випускникам гідну роботу. Вся наша методика навчання побудована на актуальних практичних моментах, які будуть зустрічатися щодня в робочому процесі. Тому Вам буде легко інтегруватися на новій для себе посаді. Для цього достатньо максимально відповідально підійти до процесу навчання і в кінці будете винагороджені інтересом з боку роботодавця.
➤ Де проходить навчання?

Кожен слухач може обрати для занять будь-яку з 6-ти наших філій (біля метро) по Києву

➤ Які форми навчання пропонуємо?

Очно (в навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer або інших програм); корпоративно (для підприємств) або дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть проходити як в групах, так і індивідуально

➤ Що слухач отримує після навчання?

Кожен випускник за умови відвідування занять автоматично отримує Сертифікат про закінчення.

➤ Чи є пробне заняття?

Кожен бажаючий може відвідати безкоштовне пробне заняття в групі, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.

➤ Як довго ми працюємо?

Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р і зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.

➤ Хто викладачі?

Всі наші викладачі є практикуючими професіоналами в своїх сферах, що дає можливість передавати не тільки знання, а й безцінний досвід.