Курси архівної справи

Курсы архивного дела от Учебного центра "ДАНКО"

Курси архівної справи від навчального центру «Данко»:

Архівна справа в Україні – важлива галузь діяльності, ази якої Ви можете освоїти на курсах в навчальному центрі «Данко». На наших заняттях Ви розберетесь з поняттями «архів» і «нормативно-правова база», з класифікацією документів і термінами їх зберігання, навчитеся формувати і оформляти справи, складати внутрішні описи справ, освоїте алгоритм надходження справи до архіву організації та утилізації старих справ і багато інше. Заняття проводять досвідчені фахівці, які доступно донесуть до Вас інформацію і дадуть відповідь на всі ці запитання. Ви можете записатись на курси архівної справи тільки індивідуально, що дозволяє отримати максимальний результат в плані навчання за рахунок того, що наш викладач зможе приділити Вам максимум уваги. Тривалість курсу складає від 15 до 20 годин. Заняття проводяться в попередньо обумовлений зручний для Вас час.
Записуйтесь на курси в навчальний центр «Данко» і архівне зберігання документів стане для вас зрозумілою і простою справою. Для участі в навчанні Вам необхідно залишити на нашому сайті онлайн-заявку або зателефонувати за контактними телефонами.

Архівна справа – область діяльності, яка займається організацією зберігання, обліком і використанням архівних документів. Без чіткого ведення документації не обійтися на жодному великому підприємстві. Саме тому фахівці в галузі архівної діловодства так цінуються. Такий працівник повинен володіти старанністю, бути уважним і відповідальним і, звичайно ж, мати базу спеціальних знань в даній області.
Якщо ви бажаєте успішно вести архівну справу на підприємстві, то повинні володіти цілим набором спеціальних знань: вміти приймати, реєструвати, систематизувати і зберігати документи; розробляти номенклатуру поточного діловодства, здійснювати контроль своєчасності надходження в архів паперів, які закінчили діловодство; проводити експертизу практичної цінності документів, які зберігаються в архіві; контролювати стан документації, своєчасно оновлювати і замінювати її та багато іншого. Отримати необхідні знання для роботи в галузі архівної діловодства вам допоможуть курси архівної справи, які Ви можете пройти в навчальному центрі «Данко».

ОЧНЕ НАВЧАННЯ
Терміни
1 година = 60 хвилин
Вартість
Для юр.осіб і ФОП + 10%
У групі
Лише індивідуально
У групі
Лише індивідуально
Індивідуально
≈20 годин
Індивідуально
350 грн/год
ОНЛАЙН-НАВЧАННЯ (В ПРЯМОМУ ЕФІРІ)
Терміни
1 година = 60 хвилин
Вартість
Для юр.осіб і ФОП + 10%
У групі
Лише очно
У групі
Лише очно
Індивідуально
Лише очно
Індивідуально
Лише очно

КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ

Корпоративне навчання - це сильний мотивуючий фактор, що підвищує залученість співробітників і загальну ефективність роботи колективу. Ми пропонуємо компаніям послуги проведення курсів підвищення кваліфікації за всіма існуючими напрямками. Заняття можуть проводитися на нашій території, дистанційно або на території замовника за домовленістю. Індивідуальний підхід при створенні програм під нагальні завдання і вимоги, де підбирається необхідну кількість годин і розглянутих тем. Надішліть нам задачу і ми розрахуємо персональне пропозицію під ваші цілі.
Групи
Програма курсу:

1. Архів. Архівний фонд підприємства;

2. Нормативно-правова база;

3. Класифікація документів;

4. Терміни зберігання документів;

5. Номенклатура справ: правила складання та оформлення;

6. Формування та оформлення справ (повне і часткове):

  • Групування документів;
  • Нумерація аркушів;
  • Прошивка документів справи;
  • Складання внутрішнього опису справи;
  • Посвідчувальний напис справи;
  • Оформлення обкладинки справи;

7. Алгоритм передачі справи до архіву підприємства;

8. Складання опису справи;

9. Умови зберігання архівних документів. Технічні вимоги;

10. Експертно-перевірочна комісія;

11. Національний архівний фонд. Передача справ до державного архіву;

12. Завершення терміну експлуатації (знищення) документів і справ.

Наші нагороди та відгуки

Швидкий запис

Введіть ваші дані для подачі заявки. Ми з вами зв'яжемося і обговоримо деталі навчання.

Цьому курсу Навчилися

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ НАШИХ ВИПУСКНИКІВ

Наш навчальний центр співпрацює з багатьма компаніями з метою запропонувати кращим випускникам гідну роботу. Вся наша методика навчання побудована на актуальних практичних моментах, які будуть зустрічатися щодня в робочому процесі. Тому Вам буде легко інтегруватися на новій для себе посаді. Для цього достатньо максимально відповідально підійти до процесу навчання і в кінці будете винагороджені інтересом з боку роботодавця.
➤ Де проходить навчання?

Кожен слухач може обрати для занять будь-яку з 6-ти наших філій (біля метро) по Києву

➤ Які форми навчання пропонуємо?

Очно (в навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer або інших програм); корпоративно (для підприємств) або дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть проходити як в групах, так і індивідуально

➤ Що слухач отримує після навчання?

Кожен випускник за умови відвідування занять автоматично отримує Сертифікат про закінчення.

➤ Чи є пробне заняття?

Кожен бажаючий може відвідати безкоштовне пробне заняття в групі, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.

➤ Як довго ми працюємо?

Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р і зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.

➤ Хто викладачі?

Всі наші викладачі є практикуючими професіоналами в своїх сферах, що дає можливість передавати не тільки знання, а й безцінний досвід.