Історія появи програми Microsoft Excel
Поява електронних таблиць спростила виконання завдань працівникам безлічі професій. А прототип програми Excel створив ще в 1979 році студент Гарварду Ден Бріклін. Вона стала просто знахідкою для учнів, яким необхідно було робити багато розрахунків, і позбавила їх від рутини та утомливих одноманітних дій на користь ефективних процесів.
Програма називалася VisiCalc і протягом наступних 6 років вона отримала комерційне поширення, у світі було продано більш як 700 тисяч копій. Цю подію вважають поворотним моментом в розвитку комп’ютерної техніки, що перетворив ПК з розваги в робочий інструмент і спровокував зростання продажів. Перша версія була розроблена під Apple і сворила безпосередній вплив на розвиток бренду.
Однак більш відома сьогоднішнім користувачам програма Excel з’явилася вже в 1987 році. Перші версії були дуже вразливими для вірусів, але доопрацювання сприяли активному просуванню програми, яка обігнала конкурентів Lotus. Основна причина була в тому, що Lotus не поспішали випускати версію під Windows, хоча Microsoft активно завойовували ринок.
Не обійшлося і без судових справ. Компанія, що вже використовувала назву «Excel» подала позов і рішенням суду було винесено обов’язкове використання «Microsoft Excel» у всіх офіційних документах. Пізніше, товарний знак іншої компанії просто викупили, тим самим усунувши проблему.
Сьогодні більшість користувачів персональних комп’ютерів не уявляють його без встановленого пакета MS Office, і таблиці — найбільш часто використовувані серед інших програм. Наші курси Excel один з найпопулярніших напрямків. Адже програма значно прискорює розрахунки — алгебраїчні правила вже зашиті в її пам’яті. Можна групувати, сортувати, фільтрувати дані в залежності від завдань і цілей, виводити з них графіки та діаграми. Ставити умови для осередків, переходячи вже в роботі до аналітичної функції.
Питання та відповіді
Кожен слухач може вибрати для занять будь-яку з 3-х наших філій (біля метро) по Києву.
Очно (у навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer чи інших програм); корпоративно (для підприємств) чи дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть відбуватися як у групах, і індивідуально.
Очно - кожен слухач (у групі або індивідуально) отримує сертифікат за умови проходження мінімум 90% обсягу заявленої програми;
Онлайн - для отримання сертифіката після закінчення навчання необхідно успішно виконати підсумкове завдання.
Кожен бажаючий може відвідати пробне заняття групи, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.
Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р. та зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.