Спеціаліст з супроводу існуючих клієнтів ЗЕД
Done — імпортно-торговельна компанія, яка допомагає малому та середньому бізнесу в Україні доставляти товари з Китаю, Туреччини та Європи. Наші клієнти — це дистриб’ютори та підприємці, які завдяки співпраці з Done отримують імпульс для зростання торгового бізнесу.
Спільно з фінансовим партнером ТОВ ФК «Саплай Чейн Фінанс» (ліцензія НБУ) ми створили продукт фінансування імпорту Done, який об’єднує закупівлю, логістику та фінансування в одному рішенні.
Компанія Done — це:
- 9 років досвіду міжнародної торгівлі
- контроль на кожному етапі: від фабрики до складу в Україні
- інструмент, який підсилює наших клієнті
Сайт продукту фінансування імпорту: https://finance.done.partners/
Instagram-спільнота людей Done: https://www.instagram.com/done_people_
Ми шукаємо відповідального та організованого Спеціаліста супроводу існуючих клієнтів ЗЕД, який стане частиною нашої команди. Ти будеш ключовою ланкою між клієнтом та операційними департаментами, забезпечуючи якісну та оперативну комунікаціію.
У нас буде ідеальний метч, якщо ти маєш:
- досвід від 1 року в В2В продажах в дистриб’юторських компаніях на посадах: менеджер ЗЕД, імпорт/експорт менеджер, менеджер із закупівель, логіст тощо
- розуміння документообігу ЗЕД, типів перевезення, правил та процедур митного оформлення
- розуміння законодавства та процесу міжнародного товаропостачання, процесів ЗЕД чи управління замовленнями буде перевагою
- вміння розуміти потреби клієнта та здатний надати йому першокласний сервіс
- досвід роботи з 1С, з CRM системою і MS OFFICE
- уважність до деталей, дисциплінованість та амбіційність
Твоя зона відповідальності:
- комунікувати з клієнтами та супроводжувати весь цикл поставки його вантажу
- працювати з усіма видами поставки по напрямку Китай та Європа
- координувати роботу брокера, логіста, бухгалтера, фінансиста і юриста для якісної реалізації запиту клієнта
- фіксувати інформацію по вантажу та іншим запитам в CRM і 1с
- контролювати баланс взаєморозрахунків з клієнтом
На тебе чекає:
- мотивація: рівень доходу обговорюється на фінальній співбесіді в залежності від твоїх побажань, навичок та досвіду
- команда партнерів, які працюють пліч-о-пліч заради досягнення мети
- комфортний дизайнерський офіс по вул. Солом’янська — БЦ Eleven
- графік роботи: пн-пт з 9:00 до 18:00
- оплачувані відпустки, лікарняні та додаткова матеріальна мотивація з нагоди сімейних свят і важливих для вас подій
Переваги роботи з нами:
- медичне страхування преміум-класу
- можливість бронювання
- hard/soft skills навчання та тренінги
- корпоративний транспорт від метро Олімпійська та парковка
- relax-кімната, смачна кава (а ще, у нас є власна бібліотека)
- тімбілдінги та корпоративи — відпочиваємо ми так само завзято, як і працюємо
- безпека співробітників в пріоритеті, тому маємо в БЦ облаштоване бомбосховище
Ми впевнені, що найцінніший капітал бізнесу — це наші люди, і пишаємось, що 54% управлінців — це співробітники, які виросли всередині компанії. Можливо, саме ти збільшиш цю цифру, тож чекаємо на знайомство!
Контакти: @evheniia12
Питання та відповіді
Кожен слухач може вибрати для занять будь-яку з 3-х наших філій (біля метро) по Києву.
Очно (у навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer чи інших програм); корпоративно (для підприємств) чи дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть відбуватися як у групах, і індивідуально.
Очно - кожен слухач (у групі або індивідуально) отримує сертифікат за умови проходження мінімум 90% обсягу заявленої програми;
Онлайн - для отримання сертифіката після закінчення навчання необхідно успішно виконати підсумкове завдання.
Кожен бажаючий може відвідати пробне заняття групи, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.
Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р. та зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.
(099) 448-20-99
(099) 448-20-99