Як змінити професію в 40

Як змінити професію, коли так довго пропрацював в одній сфері?  У віці близько 40 років люди нерідко стикаються з професійним вигоранням. Робота більше дратує, ніж приносить задоволення. Хочеться все кинути та піти в іншу сферу. Начебто нічого складного, але присутній страх залишитися ні з чим. Хоча при працевлаштуванні дискримінація за віком заборонена, нерідко роботодавці з обережністю ставляться до старших кандидатів, і це викликає у претендентів сумніви та навіть комплекси.

Що робити в такій ситуації? Для початку подумати: чи дійсно зміна професійної діяльності необхідність або просто з’явилася потреба у відпочинку? Щоб розібратися в собі, у вільний час обдумайте наступні питання:

  • Як давно ви відпочивали? Якщо недавно — чи був цей відпочинок неварта або його переривали робочі питання? Може небажання працювати викликано звичайною втомою.
  • Чи подобається Вам обстановка на роботі? Так само, як загальна атмосфера в колективі, взаємини з колегами та керівництвом, стабільність, розташування робочого місця. Іноді навіть незручний робочий стілець може стати прихованою причиною роздратування і негативу. Може справа не в професії, а в дискомфорті реалізації своїх професійних умінь?

Якщо обидва пункти дали розуміння, що справа не в поточній ситуації, сміливо можна почати працювати над зміною професії. Але мало хто може дозволити собі провести ще 4-5 років в університеті. А ось курсове навчання стає тією самою чарівною паличкою, яка виконує бажання зануритися в нову діяльність. По-перше, не обов’язково кидати стару роботу, щоб навчитися нової. Заняття можна відвідувати ввечері й у вихідні. По-друге, навчання в залежності від професії займає 1-3 місяці (рідше до пів року). А значить не постраждає Ваш бюджет, не згасне бажання і зовсім скоро Ви зможете приступити до здійснення нових планів.

У наш навчальний центр приходять люди різного віку, щоб знайти нове покликання, прослухавши курси бухгалтера, інспектора з кадрів, кошторисника, маркетолога, програміста. І за роки підготовки фахівців ми зібрали безліч історій успіху. Головне — не боятися визначити свій вибір і зробити крок назустріч змінам.
Про те, як влаштуватися на роботу, не маючи досвіду в новій сфері, ми розповімо в одній з наступних публікацій. Передплачуйте і слідкуйте за оновленнями.

➤ Де проходить навчання?

Кожен слухач може обрати для занять будь-яку з 6-ти наших філій (біля метро) по Києву

➤ Які форми навчання пропонуємо?

Очно (в навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer або інших програм); корпоративно (для підприємств) або дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть проходити як в групах, так і індивідуально

➤ Що слухач отримує після навчання?

Кожен випускник за умови відвідування занять автоматично отримує Сертифікат про закінчення.

➤ Чи є пробне заняття?

Кожен бажаючий може відвідати безкоштовне пробне заняття в групі, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.

➤ Як довго ми працюємо?

Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р і зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.

➤ Хто викладачі?

Всі наші викладачі є практикуючими професіоналами в своїх сферах, що дає можливість передавати не тільки знання, а й безцінний досвід.