Відгуки

 1. Курсы бухгалтеров + 1С (BAS) Бухгалтерия 8.3 + M.E.DOC

  Викладач дуже доступно подає інформацію, що робить навчання легким та цікавим. Сподобався навчальний посібник – також дуже зрозумілий та зручний у використанні. Все сподобалось. У майбутньому буду радити НЦ “ДАНКО” друзям та знайомим.

  Касторська Сузанна

  31.03.2021
 2. Курсы бухгалтеров + 1С (BAS) Бухгалтерия 8.3 + M.E.DOC

  Дуже дякую за якісті та цікаві й дуже корисні курси. Все було професіонально. Буду рекомендувати ваш центр друзям та знайомим. Оксані Вікторівні велике дякую і всього вам найкращого. До нових зустрічів ! 🙂

  Карчевська Наталія

  31.03.2021
 3. Курсы бухгалтеров + 1С (BAS) Бухгалтерия 8.3 + M.E.DOC

  Курс був викладений дуже доступно та зрозуміло. Викладач Шабаан Оксана Вікторівна справила гарне враження, професіоналізм та індивідуальний підхід до кожного. Дякую 🙂

  Гуляй Юлія

  31.03.2021
 4. Курсы бухгалтеров + 1С (BAS) Бухгалтерия 8.3 + M.E.DOC

  Дякуємо за “введення” в професію бухгалтера. Лекції проводились зрозуміло та цікаво. Матеріал засвоїла на 100%. Дякую Шабаан О.В. за професіоналізм, наставництво та зрозуміле надання інформації.

  Дьоміна Ірина

  31.03.2021
 5. Кадровик + 1С Зарплата и управление персоналом (ЗУП) 8.3 (Авторский курс Лучко В.В.)

  Я дуже вдячна Василю Васильовичу за курс кадрової справи. Викладач дуже чітко і без зайвої інформації виклав все. Отримала вилике задоволення від курсу.

  Федоренко Олександра

  28.03.2021
 6. Кадровик + 1С Зарплата и управление персоналом (ЗУП) 8.3 (Авторский курс Лучко В.В.)

  Дуже вдячна навчальному центру “ДАНКО” та викладачу Лучко В.В. за якісне, цікаве та грунтовне навчання. Інформація подається легко, цікаво, без зайвої “води”. На курсі отримала всі необхідні навички. Успіхів Вам! І величезне дякую.

  Гунько Наталія Миколаївна

  28.03.2021
 7. Кадровик + 1С Зарплата и управление персоналом (ЗУП) 8.3 (Авторский курс Лучко В.В.)

  Прослухавши курс “Кадрова справа + 1С ЗУП”, хочу висловити вдячніть викладачу за доступну та зрозумілу здатність донести інформацію так, щоб це було зрозуміло та цікаво. За можливістю з радістю відвідаю ще один курс. Дякую

  Лопата В.В.

  28.03.2021
 8. Кадровик + 1С Зарплата и управление персоналом (ЗУП) 8.3 (Авторский курс Лучко В.В.)

  Курс сподобався. Отримала великий досвід роботи з програмою 1С та найважливіше знання. Викладач дуже компетентний у цій сфері, викладав доступно та грамотно. Цікавий підхід до викладання, завжди було цікаво слухати, пояснював, розжовував. Залишилася задоволеною!

  Точона Альона Сергіївна

  28.03.2021
 9. Кадровик + 1С Зарплата и управление персоналом (ЗУП) 8.3 (Авторский курс Лучко В.В.)

  Василь Васильович, чудовий викладач! Лекції були цікаві, інформативні. Відчуваю певний фундамент, основу для подальшого освоєння даної професії.

  Кутова А.А.

  28.03.2021
 10. Курсы бухгалтеров + 1С (BAS) Бухгалтерия 8.3 + M.E.DOC

  Курс Бухгалтерії дуже сподобався, викладач Дашко В. В. пояснює зрозумілою мовою незрозумілі, як раніше здавалося, речі. Програма складена послідовно, багато друкованих матеріалів, які в подальшому дозволять швидко згадати пройдений матеріал якщо знадобиться. Крім того озвучуються законодавчі і нормативні документи, сайти, посилання, де можна знайти відповідь на будь-яке питання. Доступ до програми 1С наявний впродовж всього курсу, що дозволяє відпрацьовувати навички здобуті на занятті в будь-який вільний час вдома. Після проходження курсу відчуваешь себе впевненішим і готовий до будь-яких викликів в трудовій діяльності.

  Юля Щава

  11.03.2021
 11. Курсы бухгалтеров + 1С (BAS) Бухгалтерия 8.3 + M.E.DOC

  Дякую за курс. Дуже цікаво подається матеріал. Сподобалась форма надання матеріалу, цікаве домашнє завдання, яке допомагає легше засвоїти матеріал, а також чітко розписана послідовність дій при виконанні роботи. Дуже дякую.

  Косташ Катерина

  10.03.2021
 12. Курсы бухгалтеров + 1С (BAS) Бухгалтерия 8.3 + M.E.DOC

  Много поучительной и интересной информации, преподаватель понравилась, доступно и лояльно рассказывала, объясняла.

  Педоренко В.

  10.03.2021
1 2 3 6 7

Додайте свій відгук

Ви повинні авторизуватись щоб залишити відгук.

➤ Де проходить навчання?

Кожен слухач може обрати для занять будь-яку з 6-ти наших філій (біля метро) по Києву

➤ Які форми навчання пропонуємо?

Очно (в навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer або інших програм); корпоративно (для підприємств) або дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть проходити як в групах, так і індивідуально

➤ Що слухач отримує після навчання?

Кожен випускник за умови відвідування занять автоматично отримує Сертифікат про закінчення.

➤ Чи є пробне заняття?

Кожен бажаючий може відвідати безкоштовне пробне заняття в групі, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.

➤ Як довго ми працюємо?

Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р і зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.

➤ Хто викладачі?

Всі наші викладачі є практикуючими професіоналами в своїх сферах, що дає можливість передавати не тільки знання, а й безцінний досвід.