Преподаватель компьютерных курсов Учебного центра "ДАНКО"

Сущенко Ольга Миколаївна

Професійний досвід роботи:

– Університет економіки і права «Крок» – Викладач:

Викладання дисциплін “Інформатика для початківців”, “Інформаційні технології в професійній діяльності” (офісні програми на високому рівні Windows, MS Office: Word, Excel, PowerPoint, Access, Outlook), “Photoshop”, “Мова розмітки HTML”, “Інтернет та цифрові технології”, “Комп’ютер для пенсіонера”, “Інтернет для пенсіонера”, “Швидкий набір тексту”, “1С Зарплата і управління персоналом”;

– Викладач і методист кафедри Комп’ютерних технологій та графіки:

Викладання спеціальних дисциплін, складання програм, підготовка та проходження атестації та акредитації навчального закладу; поділ педагогічного навантаження; звітність з навчальному роботи, складання розкладу, організація навчально-виховного процесу; тестування учнів; планування навчального часу.

– Додаткова інформація :

Складання авторських програм «ПК для пенсіонерів», «Інтернет та цифрові технології для пенсіонерів; підготовка навчальних посібників для слухачів та студентів« Поглиблене вивчення Excel ». Посібник містить збори систематизованих завдань і вправ, спрямованих на поглиблене вивчення можливостей електронних таблиць Microsoft Excel і вдосконалення навичок їх використання при виконанні складних розрахунків, побудови графіків і діаграм, створення функцій користувача.

[Rl_gallery id = “2995”]

➤ Де проходить навчання?

Кожен слухач може обрати для занять будь-яку з 6-ти наших філій (біля метро) по Києву

➤ Які форми навчання пропонуємо?

Очно (в навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer або інших програм); корпоративно (для підприємств) або дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть проходити як в групах, так і індивідуально

➤ Що слухач отримує після навчання?

Кожен випускник за умови відвідування занять автоматично отримує Сертифікат про закінчення.

➤ Чи є пробне заняття?

Кожен бажаючий може відвідати безкоштовне пробне заняття в групі, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.

➤ Як довго ми працюємо?

Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р і зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.

➤ Хто викладачі?

Всі наші викладачі є практикуючими професіоналами в своїх сферах, що дає можливість передавати не тільки знання, а й безцінний досвід.