Розповідаємо про курс “Програмування VBA Basic”

Курсы VBA

Ви добре знаєте Ексель і працюєте з великою кількістю чисел і даних? Тоді курс навчання VBA зможе допомогти краще справлятися із завданнями, і ми докладніше про нього розповімо.

VBA призначений для розширення можливостей стандартних додатків MS Office, зокрема Ексель. Це універсальна мова програмування, що відкриває користувачам багато переваг у роботі. Якщо освоїти програмні навички VBA, можна автоматизувати безліч рутинних повторюваних процесів, заощадивши при цьому час і поліпшивши результат. Комбіновані функції та формули, призначення гарячих клавіш допоможуть швидко вирішувати поставлені завдання. Причому в залежності від обраної мети, це можуть бути як повсякденні розрахунки для рядових співробітників, так і об’ємні багатоступеневі проєкти на рівні компанії.

VBA розроблявся для звичайних користувачів, а не програмістів, тому навчання не складне. Все що потрібно для початку старту роботи – це знання MS Excel на хорошому рівні. Будь-яких спеціальних знань з програмування не потрібно.

Курси VBA  стануть в нагоді бухгалтерам, економістам, інженерам, менеджерам, маркетологам, аналітикам і представникам інших професій, пов’язаних з обробкою великої кількості даних. Ви зможете складати прогнози, звіти, робити фільтри по заданих параметрах, планувати продажу, показово представляти ефективність рекламних акцій і кампаній. За допомогою макросів можна автоматизувати розрахунок прибутковості, рентабельності, а також інші показники інвестиційних проєктів, що важливо для підприємців і топменеджерів компаній.

В ході курсу програмування VBA ви навчитеся працювати з редактором Visual Basic, писати макроси, працювати з масивами, функціями та створювати власні, перетворювати дані; вивчіть основні конструкції та обробку помилок. Також можна буде доопрацьовувати й змінювати чужі коди. Викладач курсу фахівець фінансово-економічної служби, здатний передати слухачам досвід, побудований на практичних реальних задачах.

➤ Де проходить навчання?

Кожен слухач може обрати для занять будь-яку з 6-ти наших філій (біля метро) по Києву

➤ Які форми навчання пропонуємо?

Очно (в навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer або інших програм); корпоративно (для підприємств) або дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть проходити як в групах, так і індивідуально

➤ Що слухач отримує після навчання?

Кожен випускник за умови відвідування занять автоматично отримує Сертифікат про закінчення.

➤ Чи є пробне заняття?

Кожен бажаючий може відвідати безкоштовне пробне заняття в групі, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.

➤ Як довго ми працюємо?

Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р і зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.

➤ Хто викладачі?

Всі наші викладачі є практикуючими професіоналами в своїх сферах, що дає можливість передавати не тільки знання, а й безцінний досвід.