Прокрастинація: як перестати відкладати на потім і почати вчитися

Ось уже довгий час Ви обіцяєте собі пройти курс навчання, корисний для власного розвитку або просування своєї кар’єри. Але старт регулярно відкладається. Разом з цим відсуваються значні зміни в житті.

Основні причини, за якими виникає прокрастинація — небажання і нерозуміння процесів, очікування ідеального моменту. Тут навіть не потрібно боротися з собою, а просто подивитися на задачу іншими очима.

  1. Відсутність мотивації. Подумайте, для чого Вам потрібно навчання? Які переваги з’являться, коли отримаєте нове утворення? Це може бути підвищення зарплати, просування по службі або можливість перейти на іншу роботу. Або може ваша рутинна робота буде виконуватися швидше, якщо освоїте нові прийоми. До речі, підвищення самооцінки теж дуже потужний мотиватор.
  2. Негативне формулювання. Ви покладаєте на себе додаткове навантаження навчанням або прокачуєте свої навички для полегшення роботи? Правильний погляд на завдання зробить навчання легким і приємним, з’явиться бажання.
  3. Завантаженість роботою. Наш мозок намагається вберегти організм від перевантаження і заздалегідь налаштовується на блокування інформації та виконання завдань. Адже навчання — це теж зміна діяльності. І пройти тему або вирішити завдання виявляється швидше, ніж думати про те, що це складно або неможливо.
  4. Фактори, що відвертають увагу. Соціальні мережі, рекламні розсилки — в цифровому світі дуже багато спокус, що роздирають нашу увагу. Зачепився за цікаву статтю, потім прочитав пошту, і ось уже здається, що вільного часу на навчання немає. Але ж досить поставити пріоритетом навчання, тоді та вільного часу вистачить на все.

А ще проблему прокрастинації ми розглядаємо в рамках курсу «Тайм-менеджменту», який проводиться індивідуально або в рамках корпоративного навчання.

➤ Де проходить навчання?

Кожен слухач може обрати для занять будь-яку з 6-ти наших філій (біля метро) по Києву

➤ Які форми навчання пропонуємо?

Очно (в навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer або інших програм); корпоративно (для підприємств) або дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть проходити як в групах, так і індивідуально

➤ Що слухач отримує після навчання?

Кожен випускник за умови відвідування занять автоматично отримує Сертифікат про закінчення.

➤ Чи є пробне заняття?

Кожен бажаючий може відвідати безкоштовне пробне заняття в групі, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.

➤ Як довго ми працюємо?

Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р і зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.

➤ Хто викладачі?

Всі наші викладачі є практикуючими професіоналами в своїх сферах, що дає можливість передавати не тільки знання, а й безцінний досвід.