Навчальний центр «ДАНКО» отримав престижну нагороду «Лідер галузі 2019»

Навчальний центр «ДАНКО» (м.Київ) отримало престижну нагороду «Лідер галузі 2019» за значний внесок у державний бюджет, високі фінансові результати діяльності. Досягнення компанії відзначив Національний бізнес-рейтинг в Україні за результатами незалежного дослідження.
Основним напрямком Навчального центру «ДАНКО» є проведення практичних професійних курсів, семінарів та тренінгів. Ключова особливість — націленість на практичну сторону навчання, адже лише так можливо ефективно підготувати професійні кадри.
Наш навчальний заклад працює з 1996 року. За цей час успішними випускниками нашого центру стали більш ніж 50 000 слухачів. Створена база роботодавців, які регулярно звертаються до нас з проханням надати перспективних та підготовлених фахівців.
Для нашого навчального центру «ДАНКО» нагорода «Лідер галузі 2019» – це прояв довіри та шани до нашої кропіткої роботи , підтвердження добросовісної праці, стимул підкорювати нові цілі.
Національний бізнес-рейтинг в Україні вже 15 років аналізує роботу підприємств і відзначає нагородами тих, хто займає високі місця в галузевих рейтингах. Це фінансово стійкі, сумлінні компанії, драйвери розвитку своїх галузей і економіки країни в цілому.

➤ Де проходить навчання?

Кожен слухач може обрати для занять будь-яку з 6-ти наших філій (біля метро) по Києву

➤ Які форми навчання пропонуємо?

Очно (в навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer або інших програм); корпоративно (для підприємств) або дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть проходити як в групах, так і індивідуально

➤ Що слухач отримує після навчання?

Кожен випускник за умови відвідування занять автоматично отримує Сертифікат про закінчення.

➤ Чи є пробне заняття?

Кожен бажаючий може відвідати безкоштовне пробне заняття в групі, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.

➤ Як довго ми працюємо?

Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р і зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.

➤ Хто викладачі?

Всі наші викладачі є практикуючими професіоналами в своїх сферах, що дає можливість передавати не тільки знання, а й безцінний досвід.