Міфи про бухоблік

Мифы о бухучете

Професія бухгалтера, така розповсюджена і популярна, не могла не обрости міфами. Давайте розбиратись, що вірно, а що – ні:

1. Бухгалтерія – робота для жінок:

Розділення професій за статтю – явище, що проявляється все менше. Традиційно так склалось, що в бухгалтерію приходить більше дівчат, але майже в кожній групі у нас навчається хоча б один чоловік. І їх успіхам сприяють такі якості: вони більш активні в своїх рішеннях, швидше готові взяти на себе відповідальність. Тож бухгалтерія давно вже перестала бути суто жіночою справою.

2. Робота в бухгалтерії рутинна та нудна:

Постійні зміни в законодавстві заставляють фахівців безперервно вдосконалювати власний досвід, навчатись та опановувати нові інструменти (програми). Окрім обробки документації та складання звітів, сучасний бухгалтер розробляє стратегії для оптимізації оподаткування, бере участь в нарадах з інвесторами, акціонерами, кредиторами.

3. Математика – основне знання для бухгалтера:

Діями над числами давно і успішно займаються обчислювальні машини: калькулятори, програма MS Excel та інші. А от уважність, щоб ці числа були правильно внесені – це вже обов’язок бухгалтера. І ще володіння знаннями аналітики, законодавства та вміння прорахувати ситуацію наперед, роблять співробітника найціннішим кадром для підприємства.

4. У бухгалтера немає кар’єрного зростання:

Є. Для початку, бухгалтер з часом може стати головним бухгалтером. Це вже зовсім інший рівень відповідальності й одна з ключових осіб підприємства. При набутті необхідного досвіду та аналітичних навичок, на великому підприємстві можна отримати посаду фінансового директора з відповідними перевагами, статусом та доходом.

5. У бухгалтера завжди низький дохід:

Тут не будемо заперечувати, зарплати бухгалтерів-початківців не дуже високі. Але це стосується будь-якої галузі: доки роботодавець не побачить цінність кадра, з підвищеннями не окладу поспішають. Проте в такій сфері як бухгалтерія, можна швидко набути хорошого досвіду та претендувати на більш високу зарплатню в поточній або новій компанії, адже на ринку праці потреба у фахівцях бухгалтерського обліку завжди є.

➤ Де проходить навчання?

Кожен слухач може обрати для занять будь-яку з 6-ти наших філій (біля метро) по Києву

➤ Які форми навчання пропонуємо?

Очно (в навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer або інших програм); корпоративно (для підприємств) або дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть проходити як в групах, так і індивідуально

➤ Що слухач отримує після навчання?

Кожен випускник за умови відвідування занять автоматично отримує Сертифікат про закінчення.

➤ Чи є пробне заняття?

Кожен бажаючий може відвідати безкоштовне пробне заняття в групі, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.

➤ Як довго ми працюємо?

Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р і зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.

➤ Хто викладачі?

Всі наші викладачі є практикуючими професіоналами в своїх сферах, що дає можливість передавати не тільки знання, а й безцінний досвід.