Часто задавані питання

Хто викладачі?

Всі викладачі навчального центру “ДАНКО” – практикуючі фахівці в різних сферах діяльності. Ми не співпрацюємо з викладачами академічного рівня (доцентами, кандидатами наук і т.д.), так як наша задача – передати слухачам практичний досвід, якого дуже часто в теоретиків просто немає. Ми цінуємо і поважаємо їх знання, але наш центр надає трохи інші освітні послуги, ніж коледжі. університети і ін.

Але далеко не кожен практик зможе викласти інформацію доступно і легко, “розкласти матеріал по поличках”. Ми підібрали саме тих фахівців, які володіють і талантом викладання і таким необхідним досвідом.

Як проходять заняття?

З огляду на нашу націленість на практичні знання, природно, більшу частину навчання ми присвячуємо практиці (рішенням різних завдань, роботі з програмним забезпеченням, обробці первинних документів і звітів, ін.). Якщо провести усереднену лінію, то можна сказати, що це 70% на 30% на користь теорії. Хоча, звичайно, потрібно враховувати специфіку кожного окремого курсу.

Як отримати сертифікат?

  • Очно: кожен слухач (в групі або індивідуально) отримує сертифікат при умові проходження мінімум 90% об’єму заявленої програми;
  • Онлайн: для отримання сертифікату необхідно виконати підсумкове завдання протягом тижня після завершення курсу.

Як часто запускаються групи?

Запуск груп проходить за фактом їх комплектації (в середньому 2-3 тижні з моменту запису першого слухача). Період формування може залежати від різних факторів – сезону, часу, ін. Хоча, звичайно ж, бувають винятки з правил – були випадки комплектації групи за 1 день і навпаки – більше 1 місяця.

У процесі формування групи ми поінформуємо слухача про ситуацію з наповненістю групи, щоб людина могла спланувати свої подальші дії.

Порядок оплати при індивідуальному навчанні:

При індивідуальному навчанні слухач спочатку оплачує за перше заняття, після якого уточнюється загальна тривалість курсу. Решта оплата здійснюється перед другим заняттям. Якщо слухач бажає оплачувати по заняттях (не за весь курс), то вартість збільшується на 20%.

Платіж за курс повинен бути сплачений не пізніше ніж за 1 добу до планового заняття.

Чи можна скасовувати або переносити індивідуальні заняття?

Слухач має право скасувати або перенести заняття не пізніше ніж за 3 години до початку. Якщо заняття заплановано до 12:00, попередити необхідно не пізніше 19:00 попереднього дня. В іншому випадку урок буде вважатися зарахованим, незважаючи на відсутність слухача.

➤ Де проходить навчання?

Кожен слухач може обрати для занять будь-яку з 6-ти наших філій (біля метро) по Києву

➤ Які форми навчання пропонуємо?

Очно (в навчальному центрі); онлайн (Live-заняття з викладачем за допомогою Skype, Teamviewer або інших програм); корпоративно (для підприємств) або дистанційно (на основі відео-уроків). Заняття можуть проходити як в групах, так і індивідуально

➤ Що слухач отримує після навчання?

Кожен випускник за умови відвідування занять автоматично отримує Сертифікат про закінчення.

➤ Чи є пробне заняття?

Кожен бажаючий може відвідати безкоштовне пробне заняття в групі, щоб зрозуміти чи відповідає курс очікуванням.

➤ Як довго ми працюємо?

Навчальний центр "ДАНКО" успішно працює на ринку бізнес-освіти з 1996 р і зарекомендував себе як надійний донор професійних кадрів.

➤ Хто викладачі?

Всі наші викладачі є практикуючими професіоналами в своїх сферах, що дає можливість передавати не тільки знання, а й безцінний досвід.